top of page

Od nového roku zvyšujeme ceny. Co za své peníze dostanete?

Aktualizováno: 6. 11. 2022

Prodáváte nemovitost, rekonstruujete nebo stavíte? Pak se vám bude hodit půdorys, na kterém dobře uvidíte, jak bude prostor vypadat. Dokážete si pak lépe představit, jak se vám v bytě bude žít a jestli je uspořádání vhodné pro váš životní styl.
Chcete vědět, proč potřebujete půdorys, když prodáváte nemovitost? Máme pro vás hned 4 důvody, proč je plánek při prodeji nemovitosti důležitý. Který z nich vás přesvědčí?Od ledna 2023 jsem se rozhodli mírně navýšit ceny, za které vám připravíme půdorys podle vašich představ. Díky vyšším cenám můžeme pracovat s opravdu šikovnými grafiky, pro které je práce radost a na výsledku je to vidět.A proč byste si měli půdorys objednat právě u nás?

  1. Na velikosti nám nezáleží. Je úplně jedno, jestli chcete připravit půdorys pro byt 1+kk o výměře 30 m² nebo dům s celkovou výměrou 130 m², cena zůstává stejná.

  2. Pracujeme rychle - průměrná doba vyhotovení půdorysu je 2,5 dne.

  3. Další úpravy po odevzdání půdorysu jsou z 99 % zdarma. Většinou se jedná pouze o drobnosti, které odstraníme co nejrychleji k vaší plné spokojenosti.

  4. Snažíme se, aby byl celý proces při objednávání půdorysu co nejjednodušší. Máme připravený jednoduchý webový formulář, se kterým vám objednání naši produktů bude trvat jen tři minuty.

  5. Abychom vám usnadnili dodání podkladů pro naši práci, máte k dispozici šablonu pro náčrt půdorysu, kterou si můžete stáhnout.

  6. Nepodporujeme šedou ekonomiku. Ke každému půdorysu vystavíme řádnou fakturu se splatností 14 dní. Zaplatíte vždy až po obdržení půdorysu, žádná platba předem.

  7. Pokud čas dovolí pracujeme o víkendech ve svátcích i během přednáškyPřečtěte si také, jak připravit podklady pro tvorbu půdorysu - díky tomu můžeme jednoduše zkrátit dobu dodání zakázky.

Nejste si jistí, který z našich půdorysů je pro vás ten pravý? Podívejte se na jejich velký přehled a zjistěte, jestli vám bude stačit jednoduché 2D zobrazení nebo se necháte zlákat na naši hvězdu půdorys 3D HQ, který vám poskytne dokonale autentický zážitek z virtuální prohlídky bytu.
bottom of page