top of page

Jak ve VISUREAL vytváříme naše vizualizace?

Přemýšlíte o pořízení plánku půdorysu, ale nejprve byste se rádi dozvěděli více o tom, jak vizualizace vlastně vyrábíme?

Jaký je náš postup a co vás s námi čeká?

Proto jsme pro vás připravili tento článek, ve kterém vám popíšeme každý krok s námi.


1. První krok je na vás

Naše práce začíná vaší registrací.

Pro úspěšné zaregistrování zadáte pár kontaktních a fakturačních údajů. Samozřejmě je možné si plánek půdorysu objednat i bez prvotní registrace. Ta ale celý proces zjednoduší a vy se k výsledku dostanete mnohem rychleji.


2. Stačí říct, jaká je vaše představa


Po registraci následuje objednávka, ve které si vyberete konkrétní typ půdorysu, popíšete, jaké máte představy o jeho vzhledu a navolíte si přesné parametry.

Následně nahrajete potřebné soubory až do velikosti 100 MB.

Kliknete na tlačítko odeslat a my vám do 24 hodin napíšeme krátký potvrzovací e-mail, že jsme vaši objednávku v pořádku přijali a kdy by mohla být přibližně hotová.


3. Teď je to na násV tuto chvíli putuje vaše objednávka do “výroby“.

Používáme webovou aplikaci na řízení projektů, která ke každé objednávce přiřadí přesné specifikace. Proto nezáleží na tom, který ze spolupracovníků se zrovna vaší objednávky chopí.


4. Kontrolujeme a upravujeme, dokud nejsme spokojení

Pokud jste si objednali 2D půdorys, 2D barevný půdorys, 2D vizualizaci nebo

3D půdorys, čeká objednávku po jejím vyhotovení ještě velmi důkladná kontrola.

Výsledek porovnáváme se zadáním a v případě, že objevíme jakoukoli nedokonalost, okamžitě ji napravíme. Ve chvíli, kdy dosáhneme bezchybného výsledku, vizualizaci odešleme za vámi.

Pokud jste se ale rozhodli pro 3D půdorys HQ, proces schvalování je ještě důkladnější. Kontrolujeme správnost dispozic, barvy nábytku a jeho rozložení. Vytvoření obrázků u tohoto typu půdorysu trvá přibližně 40–60 minut. Po celou dobu s vámi výstup konzultujeme, aby se vše co nejvíce podobalo skutečnosti.5. A je to

Vizualizace půdorysu je hotová a výsledek vám zašleme v e-mailu formou přílohy nebo odkazu na cloudové úložiště.

Samozřejmě naše práce tímto nekončí. Vždy vám budeme pro každý případ či otázku na blízku.


Comments


bottom of page